1. Kokius duomenis renka ir naudoja „Transer“?

1.1. „Transer“ gali rinkti ir naudoti duomenis apie jus, įskaitant (bet neapsiribojant) duomenis šiose kategorijose:
1.1.1. Identifikavimo duomenys (pvz., jūsų vardas, prisijungimo vardas, adresas, telefono numeris, mobiliojo telefono numeris, e. pašto adresas).
1.1.2. Profilio duomenys (pvz., amžius, lytis, gyvenamoji šalis, pageidaujama kalba ir bet kokia informacija, kurią pasirenkate pateikti kitiems kaip savo „Transer“ vartotojo profilio dalį, kaip aprašyta toliau).
1.1.3. Elektroninio identifikavimo duomenys (pvz., IP adresai, slapukai).
1.1.4. Banko ir mokėjimo duomenys (pvz., kredito kortelės duomenys, sąskaitos numeris).
1.1.5. Duomenys apie jūsų naudojimąsi ir sąveiką su „Transer“ e. mokymosi sistema, produktais ir svetaine (įskaitant duomenis apie kompiuterį, platformą, įrenginį ir ryšį, kliento našumo informaciją, pranešimus apie klaidas, įrenginio galimybes, pralaidumą, puslapių peržiūrų statistiką, srautą į mūsų svetaines ir iš jų, naršyklės tipą ir naudojimo statistiką).
1.1.6. Užsakyti ar pristatyti produktai ar paslaugos.
1.1.7. Jūsų kontaktų ir ryšių sąrašas.
1.1.8. Jūsų kitų e. pašto paskyrų prisijungimo vardai ir slaptažodžiai, jei juos mums pateikėte ir paprašėte surasti jūsų draugus „Transer“ (atkreipkite dėmesį, kad „Transer“ nesaugo šios informacijos užbaigus paiešką ir nenaudoja jos jokiais kitais tikslais).
1.1.9. Jūsų ir „Transer“ susirašinėjimas.
1.1.10. Tikralaikių pokalbių pranešimų turinys.
1.1.11. Duomenys apie buvimo vietą, gauti iš jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus arba iš jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio.
1.1.12. Duomenys apie mobilųjį įrenginį, pavyzdžiui, gamintojo pavadinimas, įrenginio modelio numeris, operacinė sistema, operatoriaus tinklas.

2. Kaip „Transer“ šiuos duomenis naudoja ir kokiu tikslu?

2.1. Pagrindinis mūsų informacijos rinkimo tikslas – suteikti jums saugią, sklandžią, veiksmingą ir jūsų poreikiams pritaikytą patirtį. „Transer“ renka ir naudoja asmeninius duomenis apie jus, kai tai leidžiama arba būtina:
2.1.1. Jums teikti kitas paslaugas (kaip aprašyta renkant duomenis).
2.1.2. Jums teikti klientų aptarnavimą ir šalinti triktis;
2.1.3. Tikrinti duomenų tikslumą.
2.1.4. Informuoti jus apie paslaugų atnaujinimus ir triktis.
2.1.5. Prašyti suteikti grįžtamąjį ryšį ar dalyvauti internetinėse apklausose.
2.1.6. Spręsti ginčus.
2.1.7. Patikrinti jūsų tapatybę.
2.1.8. Ginti jūsų ir „Transer“ interesus, įskaitant, visų pirma, mūsų Paslaugų teikimo sąlygų vykdymą, sukčiavimo prevenciją ir kovą su juo (toliau kartu – Tikslai).

3. Jūsų asmeninių duomenų atskleidimas

3.1. Išskyrus toliau nurodytus atvejus, „Transer“ be jūsų aiškaus sutikimo neparduoda, nenuomoja, neprekiauja ir kitaip neperduoda jokių asmeninių ir (arba) srauto duomenų ar komunikacijos turinio savo kontroliuojamoms dukterinėms ir susijusioms įmonėms, išskyrus atvejus, kai tai daryti įpareigoja galiojantys įstatymai arba kompetentingų institucijų nurodymas. Atkreipkite dėmesį, kad informacija, kurią savanoriškai paviešinate savo naudotojo profilyje arba kurią atskleidžiate forumuose, diskusijų lentose ar rašydami komentarus, bus viešai prieinama ir ją galės matyti kiti.

3.2. „Transer“ gali atskleisti asmeninius duomenis, kad įvykdytų teisinius reikalavimus, įgyvendintų savo teises ar apsigintų nuo teisinių reikalavimų, apsaugotų „Transer“ interesus, kovotų su sukčiavimu ir vykdytų savo politiką arba apsaugotų kitų teises, nuosavybę ar saugumą.

3.3. Vykdant bet kokius sandorius, kai „Transer“ ar iš esmės visą jos turtą įsigyja trečioji šalis, „Transer“ naudotojų asmeniniai duomenys paprastai yra vienas iš perduodamo verslo turto objektų. Mes pasiliekame teisę įtraukti jūsų asmeninius duomenis atliekant bet kokį tokį perdavimą trečiajai šaliai.

4. Kas yra slapukai ir GIF failai, kaip „Transer“ juos naudoja?
Pagrindiniai punktai Naudodamiesi „Transer“ svetaine ir (arba) e. mokymosi sistema, jūs sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Galite bet kada atsisakyti slapukų, pakeisdami savo naršyklės nustatymus (jei jūsų naršyklė tai leidžia) arba nustodami naudotis „Transer“ svetaine ir (arba) e. mokymosi sistema, arba naudodamiesi atitinkamomis atsisakymo funkcijomis. Turėtumėte žinoti, kad tam tikromis funkcijomis galima naudotis tik naudojant slapukus, o jei nuspręsite nesutikti su slapukais, tokios funkcijos gali būti nepasiekiamos.

4.1. Kas yra slapukai?
4.1.1. Slapukai
4.1.1.1. Slapukai yra maži failai, kuriuose yra simbolių (teksto) eilutė, siunčiama į jūsų naršyklę iš svetainės serverio. Slapukas gali apimti unikalų identifikatorių, tačiau jame nėra asmenį identifikuojančios informacijos, pavyzdžiui, jūsų vardo, pavardės ar e. pašto adreso. „Transer“ gali naudoti slapukus, kai lankotės jo svetainėse, naudojatės „Transer“ e. mokymosi sistema arba lankotės kitose svetainėse, kuriose „Transer“ pateikia reklamą. „Transer“ e. mokymosi sistemos kliento naršyklė arba jūsų interneto naršyklė išsaugo slapuką jūsų kompiuterio standžiajame diske, kurį svetainė gali pasiekti kito apsilankymo metu. Kitos svetainės taip pat gali siųsti slapukus į jūsų naršyklę, tačiau jūsų naršyklė neleis šioms svetainėms matyti „Transer“ slapukų duomenų.

4.2. Kokio tipo slapukus naudoja „Transer“?
4.2.1. „Transer“ naudoja seanso slapukus, ilgalaikius slapukus ir vidinius bendruosius objektus (laikinosios atminties slapukus).
4.2.1.1. Seanso slapukai yra laikini slapukai arba unikalūs identifikatoriai, susieti su jūsų naršykle jūsų apsilankymo „Transer“ svetainėje arba „Transer“ e. mokymosi sistemos kliento srityje laikotarpiu. Uždarius naršyklę, seanso slapuko identifikatorius išnyks ir informacija apie jūsų apsilankymą nebus išsaugota.
4.2.1.2. Ilgalaikiai slapukai lieka jūsų naršyklėje net po to, kai ją uždarote, ir gali būti naudojami jūsų naršyklėje vėlesnių apsilankymų svetainėje metu.
4.2.1.3. Vidiniai bendrieji objektai arba laikinosios atminties slapukai – tai slapukai, įrašyti naudojant „Adobe flash“ technologiją. Šie slapukai jūsų kompiuteryje išsaugomi taip pat, kaip ir kiti slapukai, tačiau jų negalima valdyti naršyklės lygmeniu.
4.3. Kaip „Transer“ naudoja slapukus?
4.3.1. „Transer“ naudoja savo slapukus įvairiais tikslais, įskaitant:
4.3.1.1. Atpažinti jus, kai prisijungiate, ir suprasti, kaip patekote į mūsų svetainę, kad galėtume užtikrinti, jog pateiksime jums tinkamą klientų turinį ir informaciją.
4.3.1.2. Prisiminti jūsų pasirinktas nuostatas, pavyzdžiui: • kalbą, kuria norite matyti mūsų svetainę. 4.3.1.3. Inicijuoti saugumo priemones, pvz., skirtojo laiko pabaigą, kai tam tikrą laiką neprisijungiate prie savo paskyros paslaugų srities.

4.4. Analitika „Transer“ naudoja „Google Analytics“ rinkti anoniminius statistinius ir analitinius duomenis apie tai, kaip naudotojai naudojasi „Transer“ svetaine ir e. mokymosi sistemos klientais. Pavyzdžiui, šie partneriai renka ir apibendrina duomenis apie puslapių peržiūras ir paspaudimus mūsų svetainėse, paieškos variklius ir raktinius žodžius, naudojamus norint rasti mūsų svetainę, nuorodas, prieinamas iš mūsų svetainių, informaciją apie klientų klaidas ir strigtis ir panašią informaciją. Ši analizė nenaudojama jūsų kelionei į kitas svetaines sekti arba jūsų tapatybei nustatyti.

4.5. Susijusios įmonės „Transer“ prijungto tinklo programos partneris leidžia trečiosioms šalims supažindinti žmones su „Transer“. Mūsų susijusios įmonės gali siųsti slapukus į jūsų kompiuterį, kad galėtų gauti informaciją: (a) kai paspaudžiate su „Transer“ susijusią nuorodą vienoje iš mūsų prisijungusių partnerių svetainių; ir (arba) (b) kai perkate „Transer“ svetainėje, kad galėtų sumokėti komisinius prisijungusiam partneriui. Jums pakartotinai apsilankius „Transer“ svetainėje tiesiogiai, mūsų prijungto tinklo programos partneris gali jus atpažinti ir apdovanoti trečiosios šalies prisijungusio partnerio svetainę, kuri nukreipė jus į mūsų svetainę. Šių slapukų „Transer“ nekontroliuoja.

4.6. Kitas trečiųjų šalių turinys Kartais „Transer“ svetainėje gali būti rodyklių arba įterpto vaizdo turinio iš trečiųjų šalių, pavyzdžiui, „YouTube“. Peržiūrėdami šį turinį arba naudodami šį valdiklį galimai priimate slapukus iš šių svetainių. Šių slapukų mes nekontroliuojame, todėl daugiau informacijos turėtumėte sužinoti atitinkamoje trečiosios šalies svetainėje.

4.7. Jūsų slapukų pasirinkimai Nerekomenduojame riboti ar blokuoti slapukų, nes tai gali turėti įtakos mūsų svetainių ir produktų funkcionalumui. Vis dėlto, jei norite tai padaryti, žr. toliau siūlomus pasirinkimus. Išsamią informaciją apie slapukus taip pat galite rasti svetainėje www.aboutcookies.org.
4.7.1. Naršyklės slapukai Daugumos naršyklių įrankių juostoje esančioje pagalbos parinktyje sužinosite, kaip neleisti naršyklei priimti naujų slapukų, kaip naršyklei pranešti, kai gaunate naują slapuką, kaip ištrinti slapukus arba kaip slapukus visiškai išjungti. „Transer“ e. mokymosi sistemos naršyklės slapukus galima išjungti: „Transer“ e. mokymosi sistemos kliento įrankių juostoje eikite į meniu „Failas“, pasirinkite parinktį „Privatumas“ ir panaikinkite varnelę „Leisti „Transer“ naršyklės slapukus“.
4.7.2. Vidiniai bendrieji objektai (laikinosios atminties slapukai) Laikinosios atminties slapukų naudojimą galite tvarkyti svetainėje http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager.html. Laikinosios atminties slapukus taip pat galite valdyti per naršyklę, priklausomai nuo to, kokią naujausią „Internet Explorer“ (ar kitos naršyklės) ir medijos grotuvo versiją naudojate. Taip pat apsilankykite „Adobe“ svetainėje adresu http://kb2.adobe.com/cps/526/52697ee8.html.

5. Jūsų naudotojo profilis.
Jūsų naudotojo profilis – tai informacija, kurią Jūs pateikiate registracijos metu arba vėliau ir kuri yra rodoma Jūsų „Transer“ profilyje „Transer“ e. mokymosi sistemos kliento programoje, „Transer“ paieškos kataloge ir Jūsų asmeninių duomenų puslapyje, esančiame Jūsų „Transer“ paskyroje. Tai gali būti jūsų „Transer“ prisijungimo vardas, jūsų vardas ir pavardė, adresas, telefono ir mobiliojo ryšio numeriai, lytis, gimimo data, šalis, kalba, puslapio „Apie mane“ URL ir bet kokie kiti duomenys, kuriuos nuspręsite pateikti. Savo naudotojo profilį galite pasiekti „Transer“ e. mokymosi sistemos kliento „Transer“ meniu arba iš savo paskyros „Transer“ sistemoje norėdami peržiūrėti, pataisyti ar papildyti informaciją, pašalinti neprivalomą informaciją ir peržiūrėti privatumo nustatymus, susijusius su savo profilio duomenimis.

6. Susietosios svetainės ir trečiųjų šalių programos
„Transer“ svetainėje gali būti nuorodų, kurios leis jums palikti „Transer“ svetainę ir patekti į kitą. „Transer“ nekontroliuoja susietųjų svetainių, šiose svetainėse galioja skirtingos privatumo taisyklės. „Transer“ privatumo taisyklės taikomos tik asmeniniams duomenims, gautiems interneto svetainėse arba Jums naudojantis „Transer“ e. mokymosi sistema, „Transer“ produktais ir (arba) Jūsų santykiais su „Transer“, todėl „Transer“ ragina Jus būti atidžiais, kai įvedate bet kokius asmeninius duomenis internete. „Transer“ neprisiima jokios atsakomybės ar įsipareigojimų už šias svetaines.
Jei kartu su „Transer“ e. mokymosi sistema naudojate papildomus priedus, įskiepius ar trečiųjų šalių programas arba naudojate bet kokias trečiųjų šalių programas ar produktus, kuriuose yra integruota ar įdiegta „Transer“ e. mokymosi sistema (toliau – Programos), tokių programų teikėjas gali gauti prieigą prie tam tikrų jūsų asmeninių duomenų. „Transer“ nekontroliuoja ir negali kontroliuoti, kaip Programų teikėjas gali naudoti bet kokius su tokiomis Programomis susijusius asmeninius duomenis. Prieš diegdami įsitikinkite, kad susipažinote su visomis privatumo taisyklėmis ar kitomis sąlygomis, taikomomis naudojantis tokia Programa.

7. Kaip „Transer“ saugo jūsų asmeninius duomenis?
„Transer“ imsis tinkamų organizacinių ir techninių priemonių, kad apsaugotų jai pateiktus arba jos surinktus asmens ir srauto duomenis, tinkamai laikydamasi taikomų prievolių ir išimčių pagal atitinkamus teisės aktus. Prie jūsų asmeninių ir srauto duomenų gali prieiti tik įgalioti „Transer“ partneriai arba jų susijusių įmonių, dukterinių įmonių ar paslaugų teikėjų darbuotojai, kurie turi turėti prieigą prie šių duomenų, kad galėtų vykdyti jiems pavestas pareigas.

8. Susisiekimas su jumis
„Transer“ retkarčiais gali paprašyti jūsų pateikti informaciją apie savo patirtį, kuri bus naudojama kokybei vertinti ir gerinti. Jūs niekuomet neprivalote pateikti tokių duomenų. Visa informacija, kurią savanoriškai pateikiate svetainėje esančiose atsiliepimų formose arba bet kokioje apklausoje, kurioje dalyvaujate, yra naudojama siekiant peržiūrėti šiuos atsiliepimus ir tobulinti „Transer“ e. mokymosi sistemą, „Transer“ ir kitus „Transer“ partnerių produktus bei svetainę. „Transer“ gali susisiekti su jumis, kad galėtų jums siųsti pranešimus apie triktis ir paslaugų teikimo problemas. Be to, „Transer“ pasilieka teisę elektroniniu paštu, „Transer“ e. mokymosi sistema arba SMS žinute informuoti Jus apie bet kokias galimas pretenzijas, susijusias su Jūsų naudojimusi „Transer“ e. mokymosi sistema, „Transer“ svetaine ir (arba) „Transer“ produktais, įskaitant, bet neapsiribojant, pretenzijas dėl trečiųjų šalių teisių pažeidimo.

9. Kaip galite susipažinti ar pakeisti savo asmeninius duomenis?
Jūs turite teisę susipažinti su savo asmeniniais duomenimis ir, jei reikia, juos pakeisti. Kai kuriuos savo duomenis galite peržiūrėti ar redaguoti internetu prisijungę prie savo „Transer“ paskyros puslapio, į prašymus peržiūrėti, ištaisyti, papildyti ar pašalinti jūsų asmeninius duomenis atsakysime per pagrįstą laikotarpį ir patvirtinę jūsų tapatybę. „Transer“ dės visas protingas pastangas, kad patenkintų prašymus ištrinti asmeninius duomenis, išskyrus atvejus, kai jie turi būti saugomi pagal įstatymus arba teisėtais verslo tikslais. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad dėl techninio lygiarangio tinklo pobūdžio kartais gali praeiti iki dviejų savaičių, kol jūsų „Transer“ identifikatorius visiškai išnyks iš lygiarangio tinklo. Tuo metu jūsų duomenys vis dar gali būti rodomi paieškos kataloge.

10. Kaip ilgai „Transer“ saugo jūsų asmeninius duomenis?
„Transer“ saugos jūsų duomenis tiek laiko, kiek reikės: (1) įvykdyti bet kurį iš Tikslų (kaip apibrėžta šių Privatumo taisyklių 2 straipsnyje) arba (2) laikytis galiojančių teisės aktų, reguliavimo institucijų prašymų ir atitinkamų kompetentingų teismų nurodymų.

11. Vaikai
„Transer“ svetainė ir e. mokymosi sistemos klientai nėra numatyti ar pritaikyti pritraukti jaunesnius nei 18 metų naudotojus. Raginame tėvus dalyvauti savo vaikų internetinėje veikloje, kad būtų užtikrinta, jog be tėvų sutikimo iš vaiko nebūtų renkami jokie duomenys.

12. Ar šios privatumo taisyklės gali būti pakeistos?
„Transer“ retkarčiais atnaujins šias privatumo taisykles, kad atspindėtų mūsų e. mokymosi sistemos ir (arba) produktų pakeitimus ir grįžtamąjį ryšį iš klientų. Paskelbę šių „Transer“ privatumo taisyklių pakeitimus, privatumo taisyklių apačioje atnaujinsime „paskutinės peržiūros“ datą. Jei šios privatumo taisyklės arba tai, kaip naudosime jūsų asmeninius duomenis, iš esmės pasikeis, apie tai informuosime jus viešai paskelbdami pranešimą apie tokius pakeitimus prieš juos įgyvendindami arba tiesiogiai išsiųsdami pranešimą jums. Jūs sutinkate, kad tolesnis naudojimasis „Transer“ e. mokymosi sistema ar „Transer“ produktais po pranešimo reiškia, kad su Privatumo taisyklėmis sutinkate. Raginame Jus periodiškai peržiūrėti šias privatumo taisykles, kad sužinotumėte, kaip „Transer“ renka, naudoja ir saugo Jūsų duomenis.